dinsdag 21 mei 2024

Jeugd stand per 13 mei

 

PosNaamPartijenWRVScore
1Lars44303111140
2Rick42291121104
3Macit3723014917
4Yasir3923016863
5Mathijs3621213855
6Matthijs3819217741
7Bas2714310678
8Mick2814212637
9Roy3315216617
10Bodhi4418224571
11Collin3816319570
12Jayden3113414561
13Bem3617019550
14Silvijn1001383
15Levent368523382
16Jesse379325354

Arjen op weg naar kampioenschap?

In een direct duel met Marcel wist Arjen het volle punt te pakken. Er is een aardig gat geslagen met nog maar enkele speelavonden te gaan...

Colin van der Slot maakte zijn debuut achter het bord. Een verdienstelijke remise tegen Koos Stolk.

Martin van der Hidde kon een winnende combinatie tegen Dirk zijn koning op het bord toveren.

JP wist in een complexe partij Piet Hofstee pootje te lichten.

Gerard is met een opmars bezig, en een aanwinst voor de vereniging. Aad was zijn slachtoffer.

Uitslagen:

Ronde 16   
Arjen Kouwenhoven-Marcel Bergen1-0
Dirk Brijs-Martin van der Hidde0-1
Gerard Meester-Aad Deegeling1-0
Piet Hofstee-Jean-Paul Schriks0-1
Colin van der Slot-Koos Stolk½-½


Stand

PosNaamPartijenWRVScore
1Arjen Kouwenhoven141121582
2Marcel Bergen161024534
3Jos Kruidenier201154515
4Martin van der Hidde12642481
5Dirk Brijs186210369
6Gert Dijkstra11344356
7Peter Swart18936350
8Gerard Meester8422342
9Michael Kroes4130338
10Johan't Hart5311320
11Piet Hofstee8332271
12Jean-Paul Schriks12336259
13Aad Deegeling15348250
14Daan Bus3201232
15Jan Spoor9234225
16Paul Blok15159203
17Sylvester van der Lind5113194
18Colin van der Slot1010187
19Piet de Jong11056172
20Koos Stolk171610167


zaterdag 4 mei 2024

Stand jeugd 22 april

 

PosNaamPartijenWRVScore
1Lars42293101110
2Rick40271121028
3Macit3522013883
4Yasir3722015834
5Mathijs3621213831
6Matthijs3618216705
7Bas2714310654
8Mick2814212615
9Roy3315216595
10Collin3615318544
11Bodhi4217223541
12Jayden2912413538
13Bem3416018524
14Levent348521382
15Silvijn1001367
16Jesse357325304