donderdag 13 juni 2024

Laatste loodjes interne competitie

Op de eennalaatste speelavond vonden 8 schakers de weg naar De Flat. De zwartspelers bleken heel productief. Voor de stand was vooral Jos zijn verlies tegen Martin belangrijk. Zij strijden om plek 3. Het verschil is echter zo klein dat het volgende week weer omgekeerd kan zijn.

Partijen   
Dirk Brijs-Marcel Bergen0-1
Jos Kruidenier-Martin van der Hidde0-1
Colin van der Slot-Piet Hofstee0-1
Koos Stolk-Aad Deegeling0-1

Stand:

PosNaamPartijenWRVScore
1Arjen Kouwenhoven151221630
2Marcel Bergen181134583
3Martin van der Hidde13742532
4Jos Kruidenier211155528
5Dirk Brijs207211396
6Gert Dijkstra11344380
7Peter Swart18936371
8Gerard Meester9423358
9Michael Kroes4130352
10Johan't Hart5311340
11Piet Hofstee9432306
12Jean-Paul Schriks13346292
13Aad Deegeling17548292
14Daan Bus3201250
15Jan Spoor10235233
16Paul Blok16259232
17Sylvester van der Lind5113209
18Colin van der Slot3012187
19Piet de Jong11056187
20Koos Stolk191612167

woensdag 29 mei 2024

Jeugd stand per 27 mei

 

PosNaamPartijenWRVScore
1Lars44303111167
2Rick44301131146
3Macit3924114972
4Yasir3923016891
5Mathijs3821215853
6Matthijs4020218785
7Bas2915311710
8Mick2814212660
9Roy3315216639
10Collin4017419613
11Bodhi4619225604
12Bem3818119595
13Jayden3314514594
14Levent389524400
15Jesse3910326381

Senioren Ronde 25: Arjen neemt afstand.

De interne loopt op zijn einde, Arjen won van Gerard. Aangezien JP Marcel op remise hield zag Marcel het gat met Arjen groeien.....

Uitslagen:

Ronde 25   
Gerard Meester-Arjen Kouwenhoven0-1
Jean-Paul Schriks-Marcel Bergen½-½
Jan Spoor-Dirk Brijs0-1
Aad Deegeling-Colin van der Slot1-0
Paul Blok-Koos Stolk1-0


Stand:

PosNaamPartijenWRVScore
1Arjen Kouwenhoven151221616
2Marcel Bergen171034547
3Jos Kruidenier201154528
4Martin van der Hidde12642494
5Dirk Brijs197210396
6Gert Dijkstra11344368
7Peter Swart18936359
8Gerard Meester9423347
9Michael Kroes4130341
10Johan't Hart5311330
11Piet Hofstee8332283
12Jean-Paul Schriks13346282
13Aad Deegeling16448271
14Daan Bus3201241
15Jan Spoor10235225
16Paul Blok16259224
17Sylvester van der Lind5113201
18Colin van der Slot2011187
19Piet de Jong11056179
20Koos Stolk181611167