zondag 10 oktober 2021

Jubileumtoernooi 90 jaar Schaakvereniging Maassluis

Zaterdag 20 november viert de vereniging haar 90 jarig jubileum.

Aanvang: 9.45 uur. Einde: ca. 16.15 uur.

Locatie: Wijkvereniging “De Flat”, Dr Jan Schoutenlaan 187 in Maassluis.

Vanwege het 90 jarig bestaan zijn er geen deelnamekosten. Voor een lunch wordt gezorgd,  het speeltempo is rapid. Je kunt je opgeven bij Marcel Bergen per mail: svmaassluis@gmail.com.

Er wordt volgens het Zwitserse systeem gespeeld. De bedenktijd bedraagt 20 minuten per speler per partij.

De zaal is om 9.15 uur open; u wordt verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn.

Het programma luidt:

09.50 uur: opening van het toernooi

16.15 uur:  prijsuitreiking

Vanaf 17:00 is de zaal voor genodigden. Het maximaal aantal deelnemers is 40. Genodigden en leden van SV Maassluis gaan voor, overige deelnemers op volgorde van inschrijving.

De dan geldende coronaregels voor de horeca zijn uiteraard van toepassing.


dinsdag 5 oktober 2021

Ronde drie interne jeugd

Afgelopen maandag werd de derde ronde gespeeld van de interne competitie.

De favorieten Lars en Thijs deelden het punt zodat Bas uit kon lopen. Ook Matthijs scoort nog 100%


Ronde 3   
Ravi-Bas0-1
Lars-Thijs½-½
Macit-Matthijs0-1
Maher-Yasir0-1
Seth-Ismael1-0


Stand:

PosNaamPartijenWRVScore
1Bas3300103
2Matthijs220077
3Thijs211066,3
4Lars211063,2
5Ravi210146
6Yasir210144,7
7Macit310231
8Maher310231
9Seth310231
10Matisse100122
11Ismael30030

Ronde 4 senioren interne competitie

 Elf leden vonden de weg naar de Flat, Dirk was oneven en behield daarmee zijn koppositie.

De kraker Kruidenier  - Bergen eindigde in remise, waardoor Arjen Kouwenhoven en Martin van der Hidde goede zaken deden. Peter Swart en Paul Blok pakten ook het volle punt.

Ronde 3   
Jos Kruidenier-Marcel Bergen½-½
Martin van der Hidde-Peter van Soest1-0
Jean-Paul Schriks-Arjen Kouwenhoven0-1
Peter Swart-Jan Spoor1-0
Koos Stolk-Paul Blok0-1

Na drie ronden hebben we de volgende stand:

PosNaamPartijenWRVScore
1Dirk Brijs3300126
2Martin van der Hidde3210102
3Jos Kruidenier321096
4Arjen Kouwenhoven220095,3
5Marcel Bergen211087,5
6Peter Swart320165,7
7Michael Kroes110058
8Peter van Soest420257
9Paul Blok420253
10Piet Hofstee210149,7
11Jean-Paul Schriks210148,7
12Gert Dijkstra201138,5
13Jan Spoor301222,8
14Piet de Jong200217,3
15Koos Stolk401314

zondag 3 oktober 2021

Stand interne competitie na ronde 3 & RSB


PosNaamPartijenWRVScore
1Dirk Brijs330097
2Jos Kruidenier220080
3Marcel Bergen110070
4Martin van der Hidde211067,7
5Peter van Soest320159
6Arjen Kouwenhoven110058,7
7Jean-Paul Schriks110052,3
8Michael Kroes110045,7
9Peter Swart210139,3
10Piet Hofstee210138,3
11Gert Dijkstra201128,8
12Paul Blok310227
13Jan Spoor201126
14Koos Stolk301216,5
15Piet de Jong20029