donderdag 1 december 2022

Uitslagen tweede rapid avond

 Na vier ronden bleken Arjen en Marcel de minste punten te morsen en deelden de eerste plaats.

NameGmsWDLScore
Marcel Bergen43103,5
Arjen Kouwenhoven43103,5
Dirk Brijs43013
Martin van der Hidde42112,5
Jos Kruidenier42112,5
Peter Swart42112,5
Paul Blok42022
Gert Dijkstra41121,5
Koos Stolk41031
Aad Deegeling41031
Jan Spoor40130,5
Piet de Jong40130,5
Jean-Paul Schriks40040

donderdag 24 november 2022

Ronde 11 interne senioren

In de 11e ronde werden de volgende partijen gespeeld:

Martin wint van Dirk, Marcel wint van Jan. Remises voor Gert tegen Peter en Jean Paul tegen Piet.

Te gast was Prince, de nieuwe hond van Piet.

Dit resulteert in onderstaande stand:

PosNaamPartijenWRVScore
1Martin van der Hidde9522242
2Arjen Kouwenhoven6321201
3Michael Kroes3210193
4Dirk Brijs9333177
5Marcel Bergen6312174
6Jos Kruidenier7232161
7Paul Blok4211159
8Gert Dijkstra6222148
9Barry van Leeuwen4211145
10Peter Swart5221144
11Jean-Paul Schriks10415142
12Aad Deegeling3111118
13Piet de Jong5122113
14Koos Stolk921686
15Jan Spoor901832

Volgende week is er een ronde RAPID!!






zondag 20 november 2022

Uitslag open toernooi met foto's

Een half schaakbord aan spelers vonden de weg naar Wijkvereniging de Flat. Het was een weerzien van vele oude bekenden, en ook wat nieuwe gezichten. De catering werd weer keurig verzorgd door de dames van de Flat. 

Na zeven ronden bleek Hans Hollander de sterkste, clubicoon Martin van der Hidde tweede, en Marcel van der Linden derde.

Fotos kun je bekijken door HIER te klikken.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgr
1Hans Hollander65106,50-13226,75
2Martin van der Hidde75115,5-1-127,521
3Marcel van der Linden75025122920
4Paul de Freytas74215112917,75
5Arjen Zuurmond74215112717,75
6Marcel Bergen74215-1-125,516,75
7Jos Kruidenier74215-1-12414,75
8Marcel Tillemans74124,51130,517
9Martin Rensen74124,5113016,5
10Arjen Kouwenhoven74034112914
11Kees van Toor73224112713,25
12Leo Paalvast740341125,510
13Ruud Bosch74034-1-12512
14Martin Verolme732241124,511,25
15Hans van Calmthout72323,5122812,25
16Paul Blok72323,5-1-22711,75
17Youri Verlinde722331-128,511,5
18Jean-Paul Schriks72233-1-125,59,5
19Paul Couzy73043-1-124,57
20Peter Swart73043-1-2236,5
21Dirk Brijs73043-11227,5
22Jimmy Roshaniya730431118,54,5
23Hans P. Koedam730431117,55
24Rob Sprangers7304311174,5
25Ruud Neumeijer72142,5-1-2256,25
26Aad Deegeling72142,5-1-1205,5
27Ral Simon72052-1-1255
28Bert van der Knaap72052-1-1235
29Piet de Jong712420112,53,5
30Rohan Malik71151,5-1-119,52,25
31Koos Stolk71151,51219,52
32Klaas van Gorkum71061-1-1192