woensdag 28 oktober 2026

Ronde 14 jeugd

 

PosNaamPartijenWRVScore
1Bodhi van Assendelft141130444
2Macit Kürüs14914326
3Ryan Los14815263
4Roy Soekhlal14806259
5Jeroen van Holst14815253
6Lars Booister10523237
7Milan Hocque13436202
8Yasir Kürüs12516201
9Bem van Hoek10505194
10Thomas van der Kraan14536191
11Matthijs Jongeneel5212174
12Wessel Wesselius14707163
13Deniz Seber11506134
14Alessia ten Wolde7313128
15Anita2101128
16Luca Horhannisyan0000121
17Seth1010120
18Levent Kürüs10406110
19Omer Bagcivan8305105
20Taha Bagcivan8305100
21Yekta Celikkaya721490
22Nathan Peek502376

Ronde 8 Senioren: Verschroeiende koningsaanval Martin, of toch niet?

Jos schoof op naar plek 2 door een degelijke overwinning op Dirk. Een vrijpion op c6 was teveel van het goede. Marcel wist een pion te verschalken van Gert. Tevens bleek zijn paard sterker dan Gert zijn loper. 0-1. Peter heeft de hele zomer zitten blokken en staat derhalve op 100%. Nu moest Aad eraan geloven. Erik en Piet H maakte er een lange avond van. Erik overzag een goede kans op winst in tijdnood. De enige remise van de avond.

Martin deed Gerard geloven dat hij een stuk verloor, maar eerstgenoemde had een loperoffer op h7 en een zogenaamde "rooklift" Td1-d3-h3 voorzien met mataanval. Martin dacht dat de aanval doorsloeg, en Gerard wist geen verdediging te vinden. Bij thuiskomst toonden de bitjes van de schaakengine echter aan dat Gerard zich in de diagramstelling met Le4! had kunnen redden. Na Th3, f6 heeft wit slechts eeuwig schaak.




Jean Paul moest op het laatste moment afzeggen voor de schaakavond. Een val in de tuin leverde een blessure in de vorm van een breuk in de elleboog op waar hij wel een paar weken zoet mee is. Beterschap vanaf deze plek!!


Uitslagen 26 oktober   
Jos Kruidenier-Dirk Brijs1-0
Martin van der Hidde-Gerard Meester1-0
Gert Dijkstra-Marcel Bergen0-1
Piet Hofstee-Erik Smeekes½-½
Peter Swart-Aad Deegeling1-0



PosNaamPartijenWRVScore
1Arjen Kouwenhoven6500226
2Jos Kruidenier6221154
3Dirk Brijs8222152
4Martin van der Hidde5130147
5Marcel Bergen6131131
6Paul Blok5221124
7Gerard Meester7142120
8Jean-Paul Schriks4301111
9Erik Smeekes3020103
10Peter Swart220099
11Gert Dijkstra511295
12Michael Kroes100090
13Piet Hofstee521286
14Hasan Guler420282
15Piet de Jong201080
16Danielle Feelders210172
17Jan Spoor510359
18Aad Deegeling720551
19Koos Stolk701534