maandag 25 maart 2019

Jeugd na ronde 22

Uitslagen:

  1 Arnesh        -  Jonne              ½-½   
  2 Thijs           -  Tijn                 1-0   
  3 Marcel        -  Lars                 0-1 


Rangschikking na Ronde 22 - 18-3-2019 - Normal ranking.
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeRtgBRtgRtTnmBye
1Jonne171115486,240,040,0912900120
2Thijs161105479,039,039,0900000
3Duko14815416,838,038,0709000
4Arnesh18837394,337,037,0870000
5Tijn16817363,536,036,0920000
6Lars187011291,735,035,01051000
7Luca4103236,034,034,01150000
8Meester Martin2002220,033,033,00000
9Meester Marcel9009128,032,032,0738750-120

Finalisten voor de rapid competitie bekend!

Na drie avonden rapid hebben de onderstaande schakers zich geplaatst voor de finale op 20 mei:

Marcel Bergen
Jean-Paul Schriks
Jos Kruidenier
Martin van der Hidde
Arjen Kouwenhoven
Jan Spoor

woensdag 13 maart 2019

Namens het bestuur

Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid en jarenlang bestuurslid van onze vereniging


KAREL PARRE






Karel was een zeer aimabel mens en een erg prettige schaker. Altijd positief gestemd, scherp spelend en bij verlies had hij immer een aardig woord over voor de tegenstander.


Hij is vanaf zijn jonge jaren tot heden, weliswaar met een onderbreking, toegewijd lid van onze vereniging geweest. Vele jaren heeft hij die toewijding tot uitdrukking gebracht in het invullen van de functie ‘algemeen bestuurslid’.


Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en andere naaste familieleden.

Wij zullen hem node missen.



Namens alle leden,
Het bestuur van de SCHAAKVERENIGING MAASSLUIS

dinsdag 12 maart 2019

Interne competitie ronde 22

In de interne werden volgende partijen gespeeld:


  1 Marcel Bergen         -  Michael Kroes        0-1   
  2 Jos Kruidenier        -  Piet Hofstee         ½-½   
  3 Dirk Brijs            -  Arjen Kouwenhoven    ½-½   
  4 Peter Swart           -  Gert Dijkstra        1-0 


Rangschikking na Ronde 22 - 11-3-2019 - Normal ranking.
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeRtgBRtgRtTnmBye
1Marcel Bergen191153540,740,040,01892188932
2Martin van der Hidde181161521,039,039,019281935-70
3Jos Kruidenier211083485,738,038,01875187320
4Michael Kroes14644377,337,035,01751174380
5Paul Blok15744353,536,036,014861441450
6Dirk Brijs19856347,835,037,017011729-281
7Hans Quak20686333,334,032,01483147760
8Gert Dijkstra15636321,833,034,017911792-10
9Jean-Paul Schriks18909301,032,033,013631282810
10Piet Hofstee7331287,031,031,01767000
11Peter Swart16736267,530,030,014741450240
12Jan Parre16277229,229,029,013811411-301
13Arjen Kouwenhoven4121207,028,025,01794000
14Thijs4112201,527,028,01378000
15Marc Janssen6042200,026,027,016191647-280
16Piet de Jong2002200,025,024,013701386-165
17Peter van Soest6213197,524,026,014881467210
18Jan Spoor204511188,323,023,014111446-350
19Koos Stolk193313152,322,022,012921280121
20Yannick1001147,021,021,01050000
21Karel Parre5014134,520,020,013571393-361
22Rien de Boer4004114,019,019,013351356-210

Karel Parre

De speelavond begon afgelopen maandag met een moment stilte naar aanleiding van het overlijden van ons zeer gewaardeerde en geliefde club- en oud bestuurslid Karel Parre. Eenmaal aan de borden zal een ieder in gedachten bij hem geweest zijn, waarschijnlijk terugdenkend aan een van zijn partijen. Karel was een zeer aimabel mens en een erg prettige schaker. Altijd positief gestemd, scherp spelend en bij verlies had hij immer een aardig woord over voor de tegenstander. Wij zullen hem geweldig gaan missen.



Auteur: Peter Swart
Foto: Martin van der Hidde

Ronde 21 van de jeugd

Jonne blijft scoren! Krijgen we een meisje als kampioen?

  1 Duko                  -  Jonne                0-1 
  2 Arnesh                -  Thijs                0-1 
  3 Tijn                     -  Lars                 1-0 


PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeRtgBRtgRtTnmBye
1Jonne161105468,740,040,0912900120
2Thijs151005441,039,038,0900000
3Duko14815404,538,039,0709000
4Arnesh17827376,837,037,0862000
5Tijn15816363,536,036,0920000
6Lars176011258,735,035,01016000
7Luca4103224,634,034,01150000
8Meester Martin2002209,033,033,00000
9Meester Marcel8008128,032,032,0738750-120



Maassluis viertal laat winst glippen in Rotterdam

Het viertal speelde op 11 maart in Hilligersberg de uitwedstrijd tegen Erasmus en het leek alsof de remiseschuivers hun dag hadden. Jan Spoor bereikte eerst remise, daarna volgde Paul Blok met wederom ongelijke lopers op het bord; Paul lijkt hier patent op te hebben. Maar zijn voorsprong was nu slechts een pion en dat was niet voldoende voor winst. Hans Quak wist zijn iets betere stelling wel in winst om te zetten. Maar helaas greep Jean Paul Schriks mis in het eindspel zodat de punten verdeeld werden tussen Erasmus en Maassluis: 2-2.



Auteur: Paul Blok