dinsdag 15 oktober 2019

Maandag 21/10 eerste ronde rapid!


Aanstaande maandag 21 oktober geen jeugdschaak!


Ronde 6 senioren: Peter van Soest heeft droomstart

In de zesde ronde mochten Marcel en Martin de degens weer kruisen. Het evenwicht werd niet echt verbroken en dus een degelijke remise. Koos Stolk heeft het lastig in lange partijen. Lang leek er niets aan de hand, maar na 3.5 uur spelen greep hij mis tegen Dirk. Hans speelde weer oerdegelijk tegen Jan Spoor. Er werd een pion gewonnen, en de pionnenstructuur van Jan werd een zooitje.... Jan kon helaas geen partij bieden. Jean-Paul leek een mooie aanvalstelling tegen Paul te hebben. Maar zijn Dg4 was helaas een blunder. De strijd tussen de Peters werd in het voordeel van Peter van Soest beslist. Hij hanteert met zwart en wit een nieuw openingssysteem waar hij heel goed mee scoort. Met 5 uit 6 staat hij op een fraaie derde plaats. Alleen Martin wist zijn "systeem" te kraken. Wordt hij een gevaarlijke outsider dit seizoen?


Partijen ronde 6   
Marcel Bergen-Martin van der Hidde½-½
Peter van Soest-Peter Swart1-0
Jean-Paul Schriks-Paul Blok0-1
Jan Spoor-Hans Quak0-1
Koos Stolk-Dirk Brijs0-1


De stand na zes ronden:

PosNaamPartijenWinstRemiseVerlorenScore
1Martin van der Hidde4220154
2Marcel Bergen5311141
3Peter van Soest6501134
4Gert Dijkstra3120106
5Paul Blok4130101
6Jos Kruidenier311193,7
7Peter Swart311191
8Michael Kroes101083,7
9Hans Quak311182,8
10Jasper Pastijn110081,3
11Dirk Brijs512280,2
12Arjen Kouwenhoven110073,7
13Jean-Paul Schriks620416
14Rajacenna van Dam100129
15Jan Spoor501428
16Koos Stolk501427
16Jan Parre000054
16Piet de Jong000052
16Marc Janssen000050

woensdag 9 oktober 2019

Ronde 5 jeugd

Er werden vier partijen gespeeld voor de interne competitie.
Arnesh begint na een slechte start weer bovenin mee te doen.
Majit en Yasir speelden net zo lang door tot er bijna geen stukken meer over waren, een mooie remise was het gevolg.

Partijen ronde 5
Thijs-Stef1-0
Tijn-Lars1-0
Duko-Arnesh0-1
Majit-Yasir½-½

Stand na vijf rondes:


PosNaamPartijenWinstRemiseVerlorenScore
1Thijs5410168
2Tijn4310155,5
3Duko521294
4Arnesh521291
5Stef412183,2
6Yasir301238
7Majit301237,8
8Lars510432

dinsdag 8 oktober 2019

Interne competitie ronde 5



Partijen ronde 5
Arjen Kouwenhoven – Koos Stolk 1-0
Jan Spoor – Jean-Paul Schriks 0-1
Jos Kruidenier – Marcel Bergen 0-1
Dirk Brijs – Peter van Soest 0-1




Pos Naam Partijen Winst Remise Verloren Score
1 Martin van der Hidde 3 2 1 0 132,3
2 Marcel Bergen 4 3 0 1 126,7
3 Peter van Soest 5 4 0 1 105
4 Gert Dijkstra 3 1 2 0 97,2
5 Peter Swart 2 1 1 0 85
6 Jos Kruidenier 3 1 1 1 76,7
7 Paul Blok 3 0 3 0 75,7
8 Michael Kroes 1 0 1 0 71,7
9 Jasper Pastijn 1 1 0 0 63,3
10 Arjen Kouwenhoven 1 1 0 0 61,7
11 Hans Quak 2 0 1 1 59,3
12 Dirk Brijs 4 0 2 2 58,7
13 Jean-Paul Schriks 5 2 0 3 47
14 Jan Parre 0 0 0 0 46,7
15 Piet de Jong 0 0 0 0 45
16 Marc Janssen 0 0 0 0 43,3
17 Rajacenna van Dam 1 0 0 1 33,3
18 Jan Spoor 4 0 1 3 27,5
19 Koos Stolk 4 0 1 3 27,3