woensdag 30 januari 2019

Ronde 16 Senioren

Schakend Nederland was de afgelopen weken in de ban van het Tata Steel Chess Tournament. Het wereldberoemde toernooi in Wijk aan Zee biedt clubschakers de gelegenheid om aan het amateurfestijn mee te doen. Je kunt ook, als aardig dagje uit, gaan kijken naar de heuse professionele wereldtop. Elke bezoeker verschijnt vervolgens met extra energie, nieuwe idee├źn en hoog gemotiveerd aan het bord tijdens de volgende competitiepartij. Maar levert het dan ook wat op? Vaste Tata-bezoekers Stolk en Swart deden hun best, maar moesten hun meerdere erkennen in respectievelijk de in blakende vorm zijnde Schriks en oud-clubkampioen Brijs.
Tijdens de winterstop mocht de SVMaassluis zich gelukkig prijzen met de terugkeer op het oude nest van de sterke schaker Arjen Kouwenhoven. Rien de Boer gaf hem prima partij, maar delfde uiteindelijk toch het onderspit. Bij afwezigheid van de nummers 1 en 2 van de ranglijst deed Kruidenier goede zaken door Dijkstra te verslaan. Deze ging jammervgenoeg 'door de klok' in een redelijk gelijke stand.



Foto en tekst: Peter Swart


De uitslagen: Jos Kruidenier - Gert Dijkstra 1-0, Peter Swart - Dirk Brijs 0-1, Jean Paul Schriks - Koos Stolk 1-0, Jan Parre - Hans Quak remise en Rien de Boer - Arjen Kouwenhoven 0-1.


Rangschikking na Ronde 16 - 28-1-2019 - Normal ranking.
PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeRtgBRtgRtTnmBye
1Marcel Bergen13652384,740,040,01897188982
2Martin van der Hidde13751368,539,039,019271935-80
3Jos Kruidenier15753347,738,038,018721873-10
4Dirk Brijs15744274,737,035,017041729-250
5Michael Kroes12444260,036,036,017371743-60
6Gert Dijkstra12534257,835,037,018081792160
7Jean-Paul Schriks12705243,034,033,013491282670
8Paul Blok10433239,033,034,014711441300
9Hans Quak14284217,332,032,01484147770
10Piet Hofstee5221206,231,031,01737000
11Jan Parre13274192,030,029,013851411-260
12Peter Swart12525184,029,030,01451145010
13Jan Spoor14437162,228,028,014321446-140
14Koos Stolk14338151,027,027,013051280251
15Thijs4112145,026,026,01378000
16Marc Janssen6042141,825,025,016191647-280
17Peter van Soest6213137,524,024,014881467210
18Arjen Kouwenhoven1100130,023,022,01756000
19Piet de Jong2002122,722,023,013701386-162
20Yannick1001105,021,021,01050000
21Karel Parre501490,520,019,013571393-361
22Rien de Boer300386,719,020,013411356-150

Geen opmerkingen:

Een reactie posten